SHARK ZVISLÝ VYSÁVAČ S KÁBLOM NZ801EUT

SHARK TYČOVÝ VYSÁVAČ IZ201EUT

SHARK BEZKÁBLOVÝ ZVISLÝ VYSÁVAČ ICZ300EUT

SHARK PARNÝ ČISTIČ S6005

Nano Line Product Nano Line Product Nano Line Product Nano Line Product

LEGENDA JE SPÄŤ. PRIVÍTAJTE SHARK

 

Popredná značka vysávačov, SHARK, je opäť v našej ponuke. Sme hrdí na to, že môžeme predstaviť 4 revolučné produkty, 3 vysávače a parný čistič, ktoré robia z upratovania príjemný a zábavný zážitok.

  • TECHNOLÓGIA DUO CLEAN

  • ANTIALERGÉNNE

  • TECHNOLÓGIA ZABRAŇUJÚCA NAMOTÁVANIU CHLPOV

Technológia Duo Clean

Prechádzajte hladko z kobercov na tvrdé povrchy, pričom dva valce kefy spoločne zachytávajú chlpy a prach. Je to najefektívnejšie riešenie na zachytávanie nečistôt.

Antialergénna technológia

Antialergénne tesnenie zachytí 99,9 % prachu a alergénov, takže do miestnosti je vypúšťaný iba čistý vzduch, a tým sa zníži zápach a podráždenie.

Technológia zabraňujúca namotávaniu chlpov

Táto technológia automaticky odstraňuje z kief chlpy, takže to nemusíte robiť vy, a systém beží hladko a bez namotávania.

VYBERTE SI SVOJU ZBRAŇ DO BOJA S NEPORIADKOM

 

S novou kolekciou Shark vám ponúkame na výber tie najlepšie produkty pre váš domov. Všetky využívajú najlepšie technológie, majú motorizovaný nadstavec určený na zachytávanie chlpov mačiek a psov z podláh či nábytku. Vďaka použitej značkovej technológii Shark Lift-Away sa vertikálny vysávač rýchlo zmení na prenosný čistič, ktorý si rýchlo poradí s nečistotami na schodoch, povrchoch a pod nábytkom. Kamkoľvek sa dostane váš domáci miláčik, odteraz to tam môžete vyčistiť.

ZVISLÝ VYSÁVAČ S KÁBLOM SHARK NZ801EUT

Výkonný a všestranný vysávač špeciálne navrhnutý pre majiteľov domácich zvierat s dizajnom 2v1 je vertikálny a ručný vysávač v jednej jednotke. Jednoducho vyčistí celý dom, všade, kam sa dostane váš domáci miláčik, všetky podlahy, povrchy a čalúnenia. Technológia zabraňujúca namotávaniu chlpov zaručuje hladkú prevádzku vysávača a špeciálny filter zachytáva až 99.9 % alergénov a čistí vzduch počas vysávania.

Zistite viac
TYČOVÝ VYSÁVAČ SHARK IZ201EUT

Bezšnúrový výkonný tyčový a ručný vysávač 2-v-1 Shark si môžete preniesť, kamkoľvek potrebujete. Hlava DuoClean uľahčuje prechod z kobercov na tvrdé podlahy, pričom dlhá a flexibilná tyč sa dostane takmer kamkoľvek. Vďaka technológii zabraňujúcej alergénom a namotávaniu chlpov je ideálny pre majiteľov domácich zvierat. Praktickosť vysávača dopĺňa 40-minútová prevádzka a bezvreckový dizajn.

Vychutnajte si upratovanie 2v1
BEZKÁBLOVÝ ZVISLÝ VYSÁVAČ SHARK ICZ300EUT

Uľahčite si upratovanie s novým bezdrôtovým tyčovým vysávačom, ktorý sa za okamih premení na ručný vysávač. Vďaka technológii Duo Clean je vhodný na všetky podlahy, s tyčou sa dostanete pod nábytok a do rohov a vďaka špeciálnym funkciám si rýchlo poradíte s chlpmi domácich zvierat, zápachom a alergénmi. Až 50 minút prevádzky na jedno nabitie a opakovane použiteľné vrecko na prach.

Spoznajte nový vysávač
PARNÝ ČISTIČ SHARK S6005

Prineste do svojej domácnosti čistú silu pary bez chemikálií s parným čističom Shark 2v1. Použite ho ako mop na vyčistenie mastnoty, špiny a škvŕn z dlažby, kamenných či drevených podláh. Odpojte ručný čistič, s ktorým zvládnete aj tie najťažšie čistiace práce vo Vašej kuchyni, kúpeľni alebo garáži. Ľahký, výkonný a opakovane plniteľný obyčajnou vodou z vodovodu, takže šetrí peniaze a životné prostredie.

Vyparte nečistoty

SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI:

 

Nikdy predtým som nemala možnosť upratať si pod nábytkom bez toho, aby som sa zohýbala alebo si kľakla na kolená. Technológiu Flexology zbožňujem, robí čistenie jednoduchšie a rýchlejšie.

Maja zo Slovinska

Neznášam, keď doma upratujem, vyzerá to tam čisto, nádherne vonia, no stále som neskončila. Prečo? Pretože po čistení som zvyčajne musela vyčistiť vysávač. Mám 2 psov a mačku, a to znamená veľa chlpov. Technológia proti namotávaniu chlpovvýrazne skracuje dobu upratovania, lebo čistenie vysávača je pre mňa minulosťou..

Soňa zo Slovenska

Bývanie v dome so schodmi znamená, že potrebujem vysávač, ktorý môžem ľahko zdvihnúť a ľahko sa s ním pohybovať po dome. S mojím novým vysávačom SHARK dokážem v priebehu niekoľkých sekúnd zmeniť vysávač z tyčového na prenosný, čo mi umožní upratať schody, pod nábytkom alebo na ňom bez toho, aby som sa zapotil. Odporúčam každému.

Vladimír z Rumunska

VYSKÚŠAJTE SILU ODBORNÍKA NA UPRATOVANIE