• Parný čistič Nano

  ID: 110012911| SKU: 110012911

  4,61/5 (74)

  Vydezinfikujte a vyčistite každý povrch vo Vašej domácnosti so zdokonalenou Nano technológiou parného čistenia. Parný mop Rovus Nano vytvára nepretržitú, vysokotlakovú paru s obsahom nanočastíc a kvalitných negatívnych iónov, ktoré sú 10-krát efektívnejšie pri prenikaní do povrchu. Vďaka dezinfekčným vlastnostiam pary efektívne zneškodní 99,9 % baktérií a vírusov bezpečným a ekologickým spôsobom.

  30 dní na vyskúšanie.
  Doprava zadarmo
  Zavolajte nám na: 02/ 59 220 751

  Bežná cena: 79,99 €


  Akciová cena: 69,99 €

  66,49 € Club 5*
  Objednajte hneď

Rovus  nano technológia

Spoznajte silu hĺbkového čistenia

Revolučná nano technológia je novinkou vo svete upratovania.

Garantuje skutočne efektívne hĺbkové čistenie so skvelými výsledkami.

Vyspelá technológia, ktorá využíva silu prírody.

 

Rovus nano technológia vytvára nepretržitý, silný, vysokotlakový prúd pary. Vysoká teplota a tlak v ňom vedú k intenzívnym zrážkam molekúl vody. Tým sa vylučuje suchá para s nano časticami a kvalitnými negatívnymi iónmi.

 
 

Negatívne ióny sa zhromažďujú okolo tečúcej vody a obohacujú paru. Extrahujú vodík z vonkajšieho proteínu vírusov a s ľahkosťou ich ničia aj bez použitia chemikálií.

 
 

Nano technológia Rovus prináša tie najkvalitnejšie negatívne ióny! Rýchlo a efektívne odstraňujú baktérie a alergény z Vašej domácnosti so 100% bezpečným, zdravotne nezávadným a ekologickým spôsobom.

 
 

Nano para - nový koncept efektívnej čistiacej sily

 

Čiastočky pary ľahko prenikajú do najhlbšej mikroúrovne materiálu a tam eliminujú baktérie v miestach, kde sa bežné parné čističe nedostanú.

 
 
NANO PARA
OBYČAJNÁ PARA

Bezpečné na akýchkoľvek povrchoch

 

Vyspelá Nano technológia generuje super suchú paru, ktorá zbytočne nepremáča a nepoškodzuje podlahu. Rýchlo schne, vďaka čomu je ideálna na čistenie tých najjemnejších a najcitlivejších povrchov.

 
 

Ochráňte a dezinfikujte svoju domácnosť

 

Efektívne, ale šetrne odstraňuje pachy a eliminuje až 99,9% baktérií! Postará sa dokonca o nebezpečné typy baktérií ako Escherichia coli, Candida albicans alebo salmonella aertrycke. Bez nich bude Váš domov čistejším a bezpečnejším miestom.

 
 

Pripravený na použitie za pár sekúnd

 

Nano technológia Rovus je pripravená na tvorbu pary za pár sekúnd. Ušetríte tým čas a uľahčíte a zefektívnite celý proces čistenia.

 
 

Zlepšite svoj život s novou nano technológiou Rovus

 
 • Technológia

  Patentovaná technológia vytvára vysoko efektívne nano čiastočky a kvalitné negatívne ióny

 • Efektívnosť

  Preniká do mikroúrovne materiálov, dezinfikuje a čistí povrchy do hĺbky

 • Bezpečnosť

  Bezpečné používanie na všetkých typoch povrchov

 • Hygiena

  Efektívne odstraňuje pachy a eliminuje až 99,9% baktérií

 • Rýchlosť

  Pripravené na použitie do pár sekúnd

 • 30 dní na vyskúšanie

  Otestujte produkt v pohodlí Vašej domácnosti a pokiaľ s ním nebudete spokojný, môžete ho do 30 dní vrátiť.

 • Zvoľte si spôsob platby

  Za tovar môžete platiť v hotovosti pri prevzatí, kartou, bankovým prevodom, prostredníctvom účtu PayPal a pri nákupe v hodnote minimálne 100 € aj na splátky.

 • Telefonická podpora

  Pre viac informácií alebo pomoc s objednávkou zavolajte na telefónne číslo 02/59 220 743. Radi Vám pomôžeme.

 • Osobný odber na predajni

  Služba „Osobný odber na predajni“ Vám umožní objednať si produkty online a vyzdvihnúť ich v najbližšej predajni.

  Nájdite najbližšiu predajňu
 • 100% bezpečný nákup

  Pri nákupe na našich webových stránkach si môžete byť istý, že Vaše údaje sú v bezpečí a chránené proti zneužitiu.

Naši spokojní zákazníci sa radi podelia o svoje skúsenosti

 • Výborný mop

  Tento parný mop veľmi odporúčam. Mám cez 60 rokov a doteraz som dlažbu čistila ručne kľačiac na rukách a na kolenách, takže si určite viete predstaviť tie bolesti... Už som to takto nemohla ďalej robiť, preto som sa rozhodla, že vyskúšam tento nano parný mop a musím povedať, že je skvelý. Je ľahký a jednoducho sa ovláda. Za 10 minút urobí skvelú prácu v porovnaní s veľmi nepohodlnou hodinou umývania kľačiac na podlahe. Dlažba teraz vyzerá skvelo a som si istá, že kúpu tohto parného mopu neoľutujete.

  Sofia
 • Výborný do rodiny s ďeťmi

  Tento parný mop si skutočne užívam!! Myslím si, že s ním naozaj dôkladne vyčistím celý dom a horúca a suchá para, ktorú produkuje, všetko dokonale vydezinfikuje a zbaví baktérií a nečistôt. Návliečka na mop sa dá po umývaní zložiť a vidno na nej, koľko nečistôt vyčistila z podláh, a to len potvrdzuje jej efektívnosť! Máme 2 malé deti, a to jedno 7-mesačné celý deň lozí, preto je čistota pre mňa veľmi dôležitá. Preto je super, že na dôkladné umytie celého domu stačí použiť len vodu bez chemikálií! Musím povedať, že som jedna šťastná mamička...

  Nela
 • Oplatilo sa kúpiť

  Tento parný mop je dokonalý! Zohreje sa za pár sekúnd a veľmi jednoducho sa pohybuje - takmer mám pocit, že sa pohybuje sám a potrebuje len trochu usmerniť správnym smerom. Naše podlahy sú krásne čisté, môžem sa pohodlne prechádzať bosý a večer sú moje nohy úplne čisté. Jediný dôvod, prečo som mu nedal 5 hviezdičiek, je, že špáry nevyčistil tak, ako som očakával. Mimo toho, som veľmi spokojný. Odporúčam ho.

  Peter
 • Perfektne vyčistí

  Som veľmi šťastná, že som si kúpila parný mop Rovus Nano! Umývanie našich citlivých drevených podláh je pomerne náročné a máme malé deti a veľkého psa, takže si viete predstaviť, koľko špiny dovlečú dovnútra. Doteraz som používala len bežný mop a ostalo po ňom vždy dosť veľa špiny. Takže keď som použila parný mop Nano, návliečka mopu bola takmer čierna. Jednoducho odstráni aj najodolnejšie škvrny a dokonca aj prilepené zvyšky jedál.

  Laura

Ste pripravený vyskúšať vyspelú nano technológiu priamo na našich produktoch?

 

Parný čistič Nano Rovus

Objednajte hneď
Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 751