V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

O NÁS

História značky Rovus

Počiatky našej značky siahajú do roku 2005, keď spoločnosť Studio Moderna objavila potenciál v odvetví čistiacich produktov. To viedlo k myšlienke vývoja novej značky – Rovus, ktorá si pomaly vydláždila svoju cestu na tento trh

Prvý výrobok, ktorý sme vyvinuli a predstavili verejnosti, sa nakoniec ukázal ako jeden z najúspešnejších v danej kategórii - vodný vysávač ROVUS AQUA POWER. Tento typický televízny produkt sa stretol s výborným ohlasom u našich zákazníkov najmä vďaka záruke, že poskytne až o 99% čistejší a svieži vzduch v domácnosti. Jeho popularita bola opodstatnená, keďže išlo o jeden z najpokrokovejších vysávačov svojej doby. Bol vybavený prvotriednym vodným filtračným systémom, rôznymi klasickými filtrami a jedným HEPA filtrom. S rozvojom technológie bol produkt do roku 2013 dvakrát vylepšený a počas tohto obdobia si získal srdcia mnohých zákazníkov, ktorí dokázali oceniť výhody čistého domova.

Úspech značky Rovus plne podporuje skutočnosť, že sme v priebehu minulého roka predali vyše 17 000 produktov. Pozitívna spätná väzba od zákazníkov nás nasmerovala na novú obchodnú príležitosť pre ďalší rozvoj. Zo všetkých síl sme sa usilovali splniť očakávania inovatívnych, efektívnych a jedinečných produktov, ktoré by uľahčili a zefektívnili každodenné upratovanie. A čo je najdôležitejšie, pomohli by o polovicu skrátiť čas venovaný tejto činnosti.
S uvedením nového produktu na trh v roku 2008, NAPAROVAČA ODEVOV, sme vstúpili do odvetvia trhu s úplne novým trendom vertikálneho parného žehlenia.

Naša progresívnosť sa odzrkadlila v ďalšej generácii produktov Rovus – robotických vysávačov SMART POWER, ktoré predstavovali cenovo dostupný variant týchto výrobkov na trhu. Ďalší krok prišiel v roku 2014 s vytvorením kolekcie známej ako BLUEPOWER G1. Celá línia pozostávala z vysoko inovatívnych produktov – od multicyklónových, robotických a elektrických/ručných vysávačov až po parné čističe a unikátne riešenia umývania okien.

Rovus dnes a v budúcnosti

Rozvoj značky a rastúca škála produktov ponúkaných na trhu bola zákazníkmi mimoriadne dobre prijatá. To nás povzbudilo k ďalšiemu rozširovaniu a môžeme s hrdosťou avizovať uvedenie viac ako 50 produktov rôznych kategórií v nasledujúcom roku.

Na základe pozitívnych recenzií a spätnej väzby od našich zákazníkov sme vylepšili a zmodernizovali kolekciu BLUEPOWER G2 a rozšírili ponuku rôznych vychytávok z línie GOLD, ktorá prináša výrobky na naparovanie a starostlivosť o odevy. Prezentujeme aj niekoľko inovatívnych produktov z nášho bežného portfólia: od multifunkčných čistiacich pomocníkov, DIY nástrojov až po široké spektrum výrobkov pre zveľaďovanie Vášho domova – a ešte oveľa viac.

V budúcnosti sa bude Rovus usilovať ponúknuť ešte viac pomocníkov z kategórie upratovania, starostlivosti o domácnosť a textílie a domáceho kutilstva. Plánujeme preraziť aj v ďalších oblastiach, ako je osobná starostlivosť z hľadiska prevencie a mnoho ďalšieho, aby sme vedeli naplniť všetky potreby našich zákazníkov.
V priebehu týchto rokov značka Rovus nikdy nezlyhala pri napĺňaní svojho pôvodného cieľa, a to pomáhať Vám zjednodušiť každodenné povinnosti; ROVUS – UĽAHČÍ VÁM ŽIVOT.

2005

Vznik značky Rovus

2006

Bol vyvinutý a predstavený prvý produkt – vodný vysávač ROVUS AQUA POWER

2008

Predstavenie naparovača odevov prináša na trh nový trend – vertikálne žehlenie

2014

Nová kolekcia BLUEPOWER G1

2016

Na trh sme uviedli bestseller: Rovus mop s rozprašovačom

2017

Spustili sme predaj ohrievača Rovus Handy Heater

2018

Spustili sme predaj ochladzovača vzduchu Rovus

2019

Budúcnosť je prísľubom komplexného prístupu k potrebám našich zákazníkov s novými, všestrannými produktmi