Rovus Nano Línia

Chráni každú časť Vášho domova

Nano Line Product

Zažite hĺbkové čistenie na nano úrovni

 

Inovatívna línia Rovus Nano je ďalším krokom vpred vo vývoji čistiaceho sortimentu. Zdravší a bezpečnejší domov máte na dosah. UV-C svetlo efektívne zabíja škodlivé nano organizmy s 99,9 % účinnosťou.*

*Efektívnosť UV lampy závisí od správneho/vhodného používania. Prosím, riaďte sa pokynmi v návode.

 
 
  • Eliminuje až do 99,9 % baktérií a vírusov*

  • Ekologické

  • Úsporné

 
 

Vytvára bezpečnejšie prostredie

 

Mikroorganizmy prítomné vo vzduchu a na povrchoch Vášho bytu - ako sú vírusy, baktérie a plesne - môžu ohroziť Vaše zdravie a kontaminovať podlahu, postele, gauče aj vzduch. UV-C svetlo, absorbované DNA týchto mikroorganizmov, ničí ich štruktúru a zneaktívňuje živé bunky. Vírusy majú najjednoduchšiu štruktúru, takže sú zničené ako prvé. UV-C svetlo tiež umožňuje hĺbkovú dezinfekciu. Vírusy, baktérie, kvasinky, ploštice, roztoče a plesne sú eliminované a Vaše povrchy zostávajú hygienicky čisté.

 
 

Spánok bez roztočov

 

UV-C svetlo preniká hlboko do povrchov a predmetov, takže si už navždy môžete užívať spánok bez roztočov. Vírusy, baktérie, plesne a huby sú minulosťou. Vytvorte bezpečnejšie prostredie pre seba a svoju rodinu. Lepšie spite, lepšie dýchajte.

 
 
Vedeli ste?

Mikroorganizmy si nedokážu vyvinúť odolnosť voči UV-C svetlu. Navyše je priateľské k životnému prostrediu, pretože nie je potrebné pridávať žiadne chemikálie. Postavte blahobyt svojej rodiny na prvé miesto a vytvorte zdravšie prostredie pre život.

Ste pripravený spoznať všetky výhody UV-C svetla s produktmi Rovus?