Rovus Nano Línia

Chráni každú časť Vášho domova

Nano Line Product

Zažite hĺbkové čistenie na nano úrovni

 

Inovatívna Rovus Nano technológia je ďalším krokom vpred vo vývoji čistiaceho sortimentu. Vstúpte do sveta upratovania s úžasnými výsledkami.

 
 
  • Eliminuje až do 99,9 % baktérií a vírusov

  • Ekologické

  • Úsporné

 
 

Nano častice sú všade - vo vzduchu, ktorý dýchame, v posteli, v ktorej spíme, a dokonca aj na podlahe, kde sa hrajú naše deti.

Pokročilá technológia, ktorá využíva silu prírody

 

Technológia Rovus Nano vytvára konzistentnú, výkonnú a vysokotlakovú paru. Vysoké teploty a tlak spôsobujú intenzívnu kolíziu molekúl vody, pričom sa vylučuje suchá para s nano časticami a kvalitné záporné ióny.

 
 

Záporné ióny sa vyskytujú najmä v okolí pohybujúcej sa vody a sú tiež známe aj ako "vitamíny vzduchu". Extrahujú vodík z bielkovinového obalu vírusov a tým ich ľahko eliminujú bez použitia akýchkoľvek chemikálií.

 
 

Technológia Rovus Nano produkuje záporné ióny tej najvyššej kvality, ktoré z Vašej domácnosti úspešne odstránia neaktívne choroboplodné zárodky a eliminujú alergie 100 % bezpečným, zdravým a ekologickým spôsobom.

 
 

Nano para - nový koncept efektívnej čistiacej sily

 

Parné častice Rovus Nano poľahky prenikajú až do najhlbšej mikro úrovne materiálu. Takto môžu dôkladne likvidovať baktérie aj na miestach, kde sa bežné čiastočky pary nedostanú.

 
 
Nano para
Bežná para

Chráni Váš domov

 
Tak bezpečná, že ju môžete použiť na akýkoľvek povrch

Parné častice Rovus Nano poľahky prenikajú až do najhlbšej mikro úrovne materiálu. Takto môžu dôkladne likvidovať baktérie aj na miestach, kde sa bežné čiastočky pary nedostanú.

 
 
Sterilizujte svoj domov

Napriek svojej jemnosti efektívne odstraňujú zápach a eliminujú 99,9 % baktérií, ako sú Escherichia coli a Salmonella aertrycke, aby bol Váš domov čistejší a bezpečnejší pre život.

 
 

Pripravený na použitie do pár sekúnd

 

Konzistentný okamžitý prúd pary technológie Rovus Nano je k dispozícii za pár sekúnd, čím šetrí Váš čas a urýchľuje a zefektívňuje celý proces čistenia.

 
 

Ste pripravený vyskúšať všetky výhody ionizácie s produktmi Rovus?