Rovus Nano Línia

Chráni každú časť Vášho domova

Nano Line Product

Zažite hĺbkové čistenie na nano úrovni

 

Inovatívna línia Rovus Nano je ďalším krokom vpred vo vývoji čistiaceho sortimentu. Zdravší a bezpečnejší domov máte na dosah. Baktérie prenášané vzduchom a vírusové materiály sú pomocou záporných iónov odstránené zo vzduchu. Znižuje sa množstvom astmatických záchvatov a alergických vzplanutí vďaka zdravšiemu vzduchu bez alergénov a dráždivých látok. Dýchajte zdravší vzduch.

 
 
  • Eliminuje až do 99,9 % baktérií a vírusov

  • Ekologické

  • Úsporné

 
 

Nano častice sú všade - vo vzduchu, ktorý dýchame, v posteli, v ktorej spíme, a dokonca aj na podlahe, kde sa hrajú naše deti.

Pamätáte sa na chémiu na strednej škole?

 

Ionizácia je proces, pri ktorom atóm stráca jeden elektrón. Pomocou elektriny vytvára ionizátor záporné ióny a vypúšťa ich do vzduchu. Tieto ióny priťahujú kladne nabité častice, ako sú prach, baktérie, peľ, dym a iné alergény, a účinne ich odstraňujú zo vzduchu.

 
 

Lepší vzduch pre zdravšie dýchanie

 

Ionizácia pomáha zmierňovať hromadenie elektrostatického náboja. V dostatočnej koncentrácii vedie k "vyčisteniu" vzduchu, keď z neho odstráni vírusové a bakteriálne materiály a zablokuje možnosti šírenia infekcií prenášaných vzduchom.

 
 

Ste pripravený vyskúšať všetky výhody ionizácie s produktmi Rovus?