Rovus Nano Línia

Chráni každú časť Vášho domova

Nano Line Product

Zažite hĺbkové čistenie na nano úrovni

 

Inovatívna línia Rovus Nano je ďalším krokom vpred vo vývoji čistiaceho sortimentu. Zdravší a bezpečnejší domov máte na dosah. HEPA H13 filter zachytí aj tie najmenšie nanočastice s 99,95 % účinnosťou a stará sa tak o čistý, bezpečný a nedráždivý vzduch.

 
 
  • Eliminuje až do 99,95 % baktérií a vírusov

  • Ekologické

  • Úsporné

 
 

Nano častice sú všade - vo vzduchu, ktorý dýchame, v posteli, v ktorej spíme, a dokonca aj na podlahe, kde sa hrajú naše deti.

Filter pre bezpečnejšie prostredie

 

Nano častice sú zadržiavané pri pretekaní prúdom vzduchu, keď sa dostanú príliš blízko k vláknam filtra, o ktoré sa zachytia. Niektoré sú uväznené difúziou, keď do seba narážajú, až kým ich vlákna HEPA filtra nevtiahnu do seba.

 
 

HEPA filtrácia zachytáva aj tie najmenšie častice, ako sú prach, mikróby a alergény až do PM 2,5, a čistí vzduch s až 99,95 % účinnosťou.

 
 

Špeciálna antibakteriálna povrchová úprava zabraňuje množeniu baktérií na filtri. Týmto spôsobom je zabezpečené, aby z filtra nevychádzal nepríjemný zápach.

 
 

Porovnanie HEPA a bežného filtra

 

Bežné filtre zachytávajú častice s veľkosťou do 0,12 mikrometra, zatiaľ čo HEPA filter zachytáva aj oveľa menšie - až do 0,01 mikrometra.

Zdravotné benefity filtrácie vzduchu

Spóry plesní, srsť domácich miláčikov, peľ a ďalšie nečistoty vo vzduchu sú jednými z hlavných spúšťačov alergií a astmatických záchvatov. Filtrácia HEPA 13 zaisťuje odstránenie dráždivých častíc zo vzduchu, ktorý dýchate, čím ho robí zdravším a pomáha predchádzať záchvatom.

 
 
Odstraňuje zo vzduchu 99,95 percent nečistôt

Filter je klasifikovaný ako HEPA 13, len ak spĺňa určité normy. Musí mať kapacitu na odstránenie takmer všetkých nečistôt vo vzduchu. Vytvorte si prostredie bez alergií, choroboplodných zárodkov, baktérií a zápachu pomocou našej novej filtračnej technológie Rovus Nano.

 
 

Ste pripravení vyskúšať všetky výhody účinnej HEPA filtrácie s produktami Rovus?