Rovus Nano Línia

Chráni každú časť Vášho domova

Nano Line Product

Zažite hĺbkové čistenie na nano úrovni

 

Inovatívna línia Rovus Nano je ďalším krokom vpred vo vývoji čistiaceho sortimentu. Efektívne, ekologické a peniaze šetriace produkty pomôžu vytvoriť lepší, čistejší a bezpečnejší domov pre Vás a Vašu rodinu.

 
 
  • Eliminuje až do 99,9 % baktérií a vírusov*

  • Ekologické

  • Úsporné

 
 

Štyri systémy, efektívna technológia a tá najlepšia čistiaca sila - línia Rovus Nano nám umožňuje zabezpečiť zdravšie, bezpečnejšie a príjemnejšie prostredie.

 
Nano para

Nano častice sú voľným okom neviditeľné, no môžu byť škodlivé. Pokročilá nano parná technológia využívajúca silu prírody zabíja až 99,95 % všetkých baktérií a mikróbov. Vďaka svojej veľkosti sa nano častice pary ľahko rozptyľujú a prenikajú hlboko až do nano úrovne materiálu. Eliminujú baktérie na úrovni, kam sa normálne časti pary nedostanú.

Nano parná technológia

Nano para

 
 
HEPA H13 filtrácia

Nebezpečenstvá ukryté vo vzduchu okolo Vášho domova si vyžadujú plne účinné 360 ° riešenie. Vysoko kvalitný HEPA 13 filter ponúka 99,95 % efektivitu a zachytáva aj tie najmenšie nanočastice, zatiaľ čo doplnková antibaktériálna úprava eliminuje neviditeľné hrozby a vytvára bezpečnejší domov.

Chráňte svoj domov

HEPA H13 filtrácia

 
 
 
Ionizácia

Prach, baktérie, peľ, dym a iné alergény sú všetko častice, ktoré nájdete vo svojej domácnosti. Produkovanie prospešných záporných iónov a sťahovanie kladných iónov z obehu vytvára bezpečnejšie prostredie. Produkty z Rovus línie Nano vyrábajú tie najkvalitnejšie záporné ióny. Extrahujú vodík z bielkovinového obalu vírusov a tým ich poľahky ničia aj bez použitia chemikálií.

Vytvorte bezpečnejšie prostredie

Ionizácia

 
 
UV-C svetlo

Nano častice sú všade, vo vzduchu, ktorý dýchame, na povrchoch v našich príbytkoch a dokonca aj v našej posteli. UV-C svetlo zabíja pri kontakte 99,9 % všetkých mikroorganizmov*, čím eliminuje neviditeľné nebezpečenstvá vo Vašej domácnosti. Vytvára bezpečné prostredie bez vírusov a baktérií pre zdravie a pohodu celej Vašej rodiny.

*Efektívnosť UV lampy závisí od správneho/vhodného používania. Prosím, riaďte sa pokynmi v návode.

Spite bez starostí

UV-C svetlo

 
 
 

Ste pripravení vyskúšať všetky výhody produktov z radu Rovus Nano?