V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Tipy a triky pre naparovanie tváre

  1. Umyte si tvár a odstráňte mejkap – para otvára póry, takže je dôležité, aby bola pokožka čistá. Tesne pred naparovaním nepoužívajte zlupovaciu masku ani peeling tesne pred naparovaním - vyhnete sa tak podráždeniu pokožky.
  2. Pripravte si vodu – buď v miske alebo v naparovači na tvár. Pridajte arómu alebo bylinné čajové vrecúška pre osvieženie.
  3. Držte tvár nad parou asi 10 minút. Majte zatvorené oči a zhlboka dýchajte. Nechajte teplo pôsobiť na Vaše póry.
  4. V ďalšom kroku použite pleťovú masku na vytiahnutie nečistôt z otvorených pórov. Dobre funguje napríklad maska z hlinky alebo hladká medová maska. Nechajte ju pôsobiť 15 minút a potom jemne opláchnite vodou. Ak si nechcete robiť masku, iba tvár opláchnite v sladkej vode.
  5. Je čas znovu uzavrieť póry. Urobte to tak, aby ich nezašpinil maz, ktorý vyšiel von. Použite toner - po naparovaní pomôže pleti ostať sviežou. Skvelý je aj jablkový ocot - vyskúšajte!
  6. Posledným krokom je aplikácia hydratačného krému, aby tvár ostala jemná. Naparovanie ju totiž vysušuje. Tento krok preto určite nevynechajte. Na zjemnenie pokožky môžete použiť aj kokosový alebo jojobový olej. Len si overte, že sú naozaj prírodné a bez chemických prísad.